MITKA

Види фарб для автомобілів. Що зберігається в коморі у автомаляра?

Загальне правило для всіх
Усі види автофарб об'єднує одне - якщо емаль виготовлена з дотриманням усіх сучасних стандартів на хорошому обладнанні, то вона є якісною і підходить для роботи з автомобілем. Неправильно говорити, що металіки краще алкідних, а акрилові емалі всіх переможуть за будь-яких обставин. Кожна фарба має свої переваги і сильні сторони в одному випадку, і недоліки в іншому. Розглядаючи види автоемалей, важко віддати перевагу тому чи іншому - краще скористатися брендовою алкідною емаллю, ніж акриловою, виробленою невідомо де.

Як вибрати потрібний вид фарби для вашого автомобіля?
Це не просте питання і можемо дати лише кілька базових рекомендацій зі свого боку. Там, де необхідно зафарбувати або навіть «запорошити» невелику ділянку, можна скористатися алкідною автомобільною фарбою. Також з алкідом можна працювати при наявності професійного обладнання (фарбувальної камери) і великого досвіду роботи. 

Металіки стануть в нагоді тим, у кого авто від самого початку було пофарбовано цим видом фарби. Якщо ви бажаєте пофарбувати автомобіль металіком «з нуля», то краще таку роботу довірити професійним автомалярам. Без належного досвіду з такою роботою впоратися буде складно.

Якщо ви збираєтеся перефарбовувати автомобіль повністю, то оптимальним вибором стане акрилова емаль, так як її можна використовувати без лаку і наноситься вона досить просто. Які б види фарб для автомобілів ви не вибрали для відновлення і ремонту, пам'ятайте: тільки використовуючи якісні інструменти і матеріали, можна досягти бажаного результату.