MITKA

Типові помилки при фарбуванні і методи вирішення проблем.

Складнощі, що виникають при використанні аерозольних фарб, утворюються, як правило, при не уважному читанні інструкції з використання або ігноруванні елементарних правил фарбування. Розглянуті нижче типові помилки та методи їх усунення дозволяють навіть не дуже підготовленому користувачеві уникнути проблем і отримати задоволення від процесу фарбування.

Зміна відтінку
При тривалому зберіганні аерозольного балона, пігментам, що надють фарбі колір, властиво осідати на дні. Помилка полягає в недостатньо інтенсивному або не тривалому струшуванні балона, внаслідок чого вміст не змішується до рівномірної емульсії, що і призводить до вищевказаних проблем.

Вирішення проблеми: постарайтеся, згідно з інструкцією, енергійно струснути балон протягом 2-3 хв.
Засмічення клапана
Після попереднього використання аерозольний балон не було перевернуто для продувки розпилювальної головки, як наслідок фарба висохла та заважає розпилюванню.

Вирішення проблеми: спробувати знайти нову розпилювальну головку (розчинити засохлу в голівці фарбу не вийде), але краще не забувати продувати баллон.

Вміст балона не розпилюється
Можливо, балон розпилюється в перевернутому стані або відхилення від вертикалі складає більше 45°. У цьому випадку відбувається вихід газу з балона без витіснення фарби.

Вирішення проблеми: поверніть аерозольний балон у вертикальне положення або поверніть його на невеликий кут вздовж поздовжньої осі балона.

Фарба погано вкриває поверхню, що фарбується
Неправильно вибрано відстань до поверхні, що фарбується. Велика частина фарби просто не осідає на поверхню.

Вирішення проблеми: постарайтеся підібрати оптимальну відстань до поверхні при даних умовах фарбування.