MITKA

Як підібрати фарбу для автомобіля при локальному ремонті або повному фарбуванні?

Як підібрати фарбу для автомобіля при локальному ремонті або повному фарбуванні?
Якщо Ви вирішили зайнятися відновленням лакофарбового покриття свого авто, то питання як підібрати фарбу, може стати першочерговим. Причому відповіді на нього можуть бути різними - у залежності від того, які роботи Вам необхідно провести.

Якщо попереду повне перефарбування авто, то у автомаляра є певна свобода вибору, і тут треба робити акцент на якість застосовуваних матеріалів, а якщо ремонт частковий, то головне - це потрапити в колір.

Підбір кольору емалі при повному перефарбовуванні автомобіля
Якщо не змінювати кардинально колір транспортного засобу, і не перетворювати свій автомобіль, наприклад, із сірого в зелений, то досить підібрати більш-менш схожий відтінок, і приступати до роботи. Єдине що при цьому слід враховувати — це якість використовуваних матеріалів.

Коли слід перефарбовувати автомобіль повністю?
  • Велика кількість дефектів (подряпин) відразу на декількох кузовних деталях;
  • Фарба автомобіля з часом помітно вигоріла на сонці;
  • Заміна кузовних деталей;
  • Звичайне бажання змінити колір.

Як підібрати фарбу на машину в цьому випадку? Бажано використовувати акриловий склад (він найпростіший у нанесенні), але можна скористатися металіком (добре нанесена фарба типу «металік» не тільки володіє декоративним ефектом, але і дуже довговічна), правда працювати з ним складно, а без належного досвіду майже неможливо.

Якщо Ви збираєтеся повністю міняти забарвлення, то ось вам кілька рекомендацій, як підібрати колір фарби для авто:
  • найпрактичніші кольори: сріблястий, сірий, білий, бежевий;
  • найбезпечніші на дорозі: жовтий, оранжевий, червоний;
  • належать до «золотої середини»: синій, зелений, коричневий.

Вибирати «екзотичні кольори» з переливами і переходами слід у тому випадку, якщо причина для цього важливіша, ніж просто «хочу виділятися з натовпу». Догляд за таким покриттям потребує часу і сил, а його невеликий ремонт може стати великою проблемою.

Як підібрати колір при локальному ремонті?
Якщо Ви віддаєте свій автомобіль у фарбування на станцію ремонту, то вирішувати, як підібрати фарбу для підфарбовування авто будуть майстри. Але якщо ремонт Ви вирішили проводити особисто, то і з підбором фарби вирішувати доведеться самостійно. Для того, щоб потрапити в колір автомобіля, є кілька способів:
·        Підбір фарби по VIN-коду автомобіля;
·        Вибір кольору за зразком;
·        Універсальність початкового кольору авто.